Parasole z nadrukiem w biurze podróży

parasole z nadrukiem
parasole z nadrukiem

Klient biura podróży właśnie podpisujący umowę z firmą i gotowy spakować swoje walizki na niezapomniane wakacje spodziewa się z reguły niebiańskiej pogody, piaszczystych plaż, kolorowych drinków z parasolkami i pięknych widoków. Naturalnie, Państwo jako przedstawiciele biura podróży właśnie tego klientowi życzycie, jednak już po pierwszym dniu na słonecznych wyspach można nabawić się groźnego poparzenia skóry. W tym celu miłym upominkiem reklamowym mogą okazać się z parasole z nadrukiem. Klient zawsze będzie mógł parasol rozłożyć i schować się w cieniu, gdy już zmęczy go słońce. Zadowolony turysta to taki, który za rok wraca ponownie spędzić urlop z Państwa placówką.

Parasole z nadrukiem mają też inne zalety. Dodawane gratisowo do oferty lub umowy, wystawiają Państwu dobre świadectwo. To znak, że Państwo dbają o swoich klientów i sugeruje, że nawet w razie problemów na miejscu nie zostawią ich Państwo na tak zwaną straszną pastwę losu. Co więcej, gdyby przeszła burza, albo po prostu przez kilka dni pogoda nie dopisała, choć tymi parasolkami poprawią Państwo nastrój i wrażenia turystów wyjeżdżających spod Państwa szyldu. Parasole mają różne kolory obszycia, więc żywe kolory z pewnością tchną życie w znudzonych deszczem wypoczywających. Na wakacjach relaks ma największe znaczenie, zadbajcie więc Państwo o brak kłopotów dla wyjeżdżających!

parasole z nadrukiem mogą także stanowić wystrój wnętrza Państwa biura podróży. Przykładowo tropikalny kaktus czy  sztuczna, ale piękna i zielona palma ustawiona w zestawie z parasolką, która będzie posiadała albo Państwa logo, albo jakiś ciekawy slogan reklamowy (do wyboru) zrobią na kliencie dobre wrażenie i wprawią go w iście wakacyjny nastrój. To z pewnością pomoże mu wybrać ofertę i wpłacić zaliczkę.

Specjaliści w firmach producenckich pomogą Państwu przygotować odpowiedni szkic unikalnych parasolów. Cena zamówienia składanych parasolów (idealnych do spakowania w walizce podróżnej) w ilości hurtowej (100 sztuk) to około  siedemset złotych.