Cukierki reklamowe bez cukru

Cukierki reklamowe
Cukierki reklamowe

Wiele pań i panów jest na dietach. Ładny wygląd, smukła sylwetka i dobre samopoczucie to cele, które sobie stawiają. I dobrze. Nic tak nie hartuje ducha jak praca nad samym sobą. Walka ze swoimi słabościami nie jest taka łatwa. A sklepowe półki kuszą batonikami, czekoladkami, cukierkami, ciasteczkami. Czy naprawdę nie możemy zjeść, choćby odrobinę? – pytamy sami siebie. Niektórzy ulegają słodkiej pokusie, inni mocno trzymają się swojego postanowienia. Ale jest kompromis – słodycze bez cukru. Czy takie w ogóle istnieją? Oczywiście, że tak!

A więc gdzie je znaleźć? W sklepach internetowych. Oferta dla diabetyków i osób dbających o linię jest bardzo bogata. Wafelki, czekolady, żelki, lizaki, batony, a nawet chałwa. Wszystko bez cukru, a z naturalną substancją, która go zastępuje.

Cukierki reklamowe z ksylitolem to jedna z propozycji. Drażetki miętowe nie tylko odświeżą oddech, ale i będą dbały o nasze zęby. Ksylitol (cukier brzozowy) uważany jest za substancję, która zapobiega powstawaniu i rozwojowi próchnicy. Dodatkowo odkwasza organizm. Mamy do dyspozycji nie tylko smak miętowy, ale również smaki owocowe. Za opakowanie takich drażetek (o pojemności 40 g) zapłacimy około 5 złotych.

Cukierki reklamowe ze stewią to również smaczne i zdrowe smakołyki. Stewia jest zdrowym i niedocenionym zamiennikiem białego cukru. Jest słodka i zawiera mało kalorii. Idealne rozwiązanie dla wszystkich osób dbających o linię. Za 74 g cukierków zapłacimy około 8 złotych.

Na rynku dostępne są również cukierki reklamowe ze słodzikami, na przykład sorbitolem. Jednak sztuczny cukier nigdy nie dorówna naturalnemu, więc warto stawiać na naturalne substancje słodzące. Nie dość, że słodzą, to jeszcze dobrze wpływają na nasz organizm.

Gdzie jeszcze możemy znaleźć naturalne słodziki? Sklepy z żywnością dla diabetyków posiadają czekolady z ksylitolem, lizaki z ksylitolem, czekolady i batony ze stewią i wiele innych, korzystnych dla nas rozwiązań. Osoby na dietach nie muszą odmawiać sobie słodkości. Ważne, by wybierać mądrze i czytać etykiety!